KAJ SE SKRIVA V KNJIŽNICI, KAJ SE SKRIVA V KNJIGI

LetakKAJSESKRIVA

Veseli smo, da nas je NIJZ preko Združenja splošnih knjižnic povabil k sodelovanju pri projektu, ki prepoznava vzgojo za branje kot pomemben del zdravega razvoja otrok, mladostnikov, družin in celotne družbe ter s tem javnega zdravja.

V tem duhu NIJZ vsakemu novorojenčku rojenem v Sloveniji v obdobju od septembra 2022 do decembra 2023 podari knjigo Boštjana Gorenca – Pižame Kaj se skriva očku v bradi, ki mu jo na dom prinese patronažna sestra ob rednem obisku in pregledu otroka.

Združenje splošnih knjižnic knjižnemu darilu prilaga letak, ki vabi starše k vpisu v knjižnico in k rednemu preživljanju časa z otrokom ob knjigah in branju.

Vabljeni k vpisu v knjižnico in uporabi knjižnične zbirke ter storitev tudi vsi, ki še niste člani naše knjižnice. Povabite tudi svoje bližnje in drage sorodnike, prijatelje, sošolce, znance, sosede, sovaščane, sokrajane.