Zvočne e-knjige tudi v Knjižnici Ivana Tavčarja Škofja Loka

Oglas Avdio Knjige Škofja Loka 682x524 1

Članom Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka nudimo izposojo avdio knjig v slovenskem jeziku z uporabo pametnih telefonov.

Izposoja avdio knjig se izvaja v mobilni aplikaciji Audibook, aplikacija je dostopna v aplikaciji Google Play (za vse Android telefone) ali v aplikaciji App Store (za Apple telefone).

Več informacij o avdio knjigah in ponudbo knjig si lahko ogledate na povezavi https://audibook.si/.

Spremljajte obvestila o trenutni izbiri avdio knjig naše knjižnice, ki jo bomo tudi ves čas dopolnevali. Avdio knjige, ki jih ponujamo za izposojo, so namenjene vsem starostnim skupinam.

Postopek izposoje avdio knjig je povsem enostaven, pogoj za izposojo pa je le urejeno članstvo v naši knjižnici, ter naložena aplikacija Audibook na vašem mobilnem telefonu.

Naenkrat imate lahko izposojenih do 5 knjig, trajanje posamezne izposoje pa je 14 dni.

Navodila za knjižnično izposojo avdio knjig so dostopna v videu: