V knjižnici možen samo brezstični prevzem knjig

Knjiga Za Na Pot

Zaradi slabe epidemiološke slike so vse enote knjižnice od sobote, 9. 1. 2021, začasno zaprle vrata za obisk.

Da pa nebi ostali brez dobrega branja, vam v tem času omogočamo:

BREZSTIČNI PREVZEM- KNJIGA ZA NA POT: preko elektronske pošte ali telefona lahko v vseh enotah naročite gradivo in ga brezstično prevzamete pred vašo knjižnico v času ustaljenega urnika. Več informacij je na voljo tukaj.

DOSTAVA GRADIVA PO POŠTI: cena 2,50€/do 2kg. Naročila sprejemamo preko elektronske pošte  info@knjiznica-skofjaloka.si ali preko telefona  04/511 25 00.

IZPOSOJA ELEKTRONSKIH KNJIG IN ZVOČNIH ELEKTRONSKIH KNJIG
Vabimo vas, da v bogati ponudbi e-virov najdete tudi kaj zase. Kako si jih izposodite in dostopate do njih, si oglejte tukaj.

Če bi imeli z dostopom ali namestitvijo kakšne zaplete, nas pokličite. Z veseljem vam bomo pomagali!

Vračilo gradiva v knjižnicah je možno le po dogovoru, v Škofji loki pa tudi v predal za vračilo knjig na Šolski ulici 6.  Zamudnine za že izposojeno gradivo v času zaprtja NE bomo evidentirali.

Rezervirano gradivo, za katerega ste že prejeli obvestilo, lahko brezstično prevzamete. Sporočite, kdaj ga pridete iskat.

Ostanite zdravi in v družbi dobre knjig!