Voščilo in povabilo ob kulturnem prazniku

Kulturni Praznik

Spoštovani.

Sodelavci Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka vsem uporabnikom naše Knjižnice, njihovim družinskim članom in prijateljem ter vsem občanom občin Škofja Loka, Gorenja Vas – Poljane, Železniki in Žiri voščimo ob kulturnem prazniku, 8. februarju, prešeren praznik in vam želimo, da ta dan preživite na poseben način kulturno. Vabimo vas, da prisluhnete prvi recitaciji v rubriki VRTINEC POEZIJE, ki jo je za vas pripravila naša sodelavka Tanja Erlah dostopno na tej povezavi, si izposodite v knjižnici kakšno knjigo o njem, otroško slikanico, mladinsko slikanico, biografski roman ali biografijo ali njegove poezije, prevedene v več jezikov in si katero preberete, zrecitirate komu od svojih bližnjih in domačih. Preko vikenda vas vabimo, da si ogledate Prešernov semenj v Kranju, ki bo letos v celoti potekal po omrežjih. Obenem vas vabimo na recital poezije, ki ga bomo predvajali v živo tudi na tej povezavi  na fb strani knjižnice v torek, 9. februarja ob 19.00.