KITEK – maskota mladinskega oddelka in otroški kotiček naše knjižnice

IMG 20210324 093334 940x705
Na spletni strani naše knjižnice je februarja zaživel otroški kotiček S KITKOM V SVET PRAVLJIC, kjer smo knjižničarke za vas pripravile številne zanimive vsebine: posnetke zvočnih pravljic, delavnice za spretne prste,  vadbo pravljične joge ter uganke in kvize.
Tudi na starše nismo pozabile – zanje smo pripravile nekaj priporočil in nasvetov, ki jim bodo v pomoč pri bralnih dejavnostih z otroki.

Kitek, maskota mladinskega oddelka in glavni junak otroškega kotička, je prav poseben kit, saj se namesto v prave morske globine potaplja v morje zgodb in idej. Otroci so v februarju in marcu v vseh enotah naše knjižnice dobili pripravljene kuverte z materialom, da so lahko kitka izdelali doma. Če ste zamudili priložnost, še ni prepozno, saj vas navodila čakajo TUKAJ.

Zdaj pa še pomembna novica za otroke, ki so izdelali kitka in ga prinesli v knjižnico na razstavo. Pri izposojevalnem pultu jih čaka nagrada!
Našemu kitku zdaj v knjižnici delajo družbo čudoviti kitki.  Otroci, zelo ste se potrudili! Bravo!