KITEK – maskota mladinskega oddelka in otroški kotiček naše knjižnice

IMG 20210324 093334
Na spletni strani naše knjižnice je februarja zaživel otroški kotiček S KITKOM V SVET PRAVLJIC, kjer smo knjižničarke za vas pripravile številne zanimive vsebine: posnetke zvočnih pravljic, delavnice za spretne prste,  vadbo pravljične joge ter uganke in kvize.
Tudi na starše nismo pozabile – zanje smo pripravile nekaj priporočil in nasvetov, ki jim bodo v pomoč pri bralnih dejavnostih z otroki.

Kitek, maskota mladinskega oddelka in glavni junak otroškega kotička, je prav poseben kit, saj se namesto v prave morske globine potaplja v morje zgodb in idej. Otroci so v februarju in marcu v vseh enotah naše knjižnice dobili pripravljene kuverte z materialom, da so lahko kitka izdelali doma. Če ste zamudili priložnost, še ni prepozno, saj vas navodila čakajo TUKAJ.

IMG 20210219 172822
Zdaj pa še pomembna novica za otroke, ki so izdelali kitka in ga prinesli v knjižnico na razstavo. Pri izposojevalnem pultu jih čaka nagrada!
Našemu kitku zdaj v knjižnici delajo družbo čudoviti kitki.  Otroci, zelo ste se potrudili! Bravo!