PAKETNIK – prevzem knjižničnega gradiva tudi izven delovnega časa knjižnice

Predlanik Splet 940x924

Odslej lahko prevzamete naročeno gradivo 24 ur na dan in vseh 7 dni v tednu!

V Knjižnici Ivana Tavčarja v Škofji Loki je sedaj na voljo nova storitev. Paketnik z devetimi predali, postavljen pred glavnim vhodom v knjižnico,  vam bo omogočil brezstični prevzem knjižničnega gradiva tudi izven našega delovnega časa, 24 ur na dan in vse dni v tednu.

Če želite uporabiti to možnost, nas morate o tem obvestiti preko emaila info@knjiznica-skofjaloka.si, mi pa vam bomo gradivo shranili v enega izmed predalov in na vaš mobilni telefon poslali sporočilo z navodili za prevzem gradiva. Paketnik boste lahko odprli s pomočjo aplikacije Direct4.me, naložene na vaš telefon, ali pa preko klica na telefonsko številko, zapisano v sms sporočilu.

Uporaba nove storitve je enostavna. Podrobna navodila so na voljo TUKAJ . Za pomoč pa se lahko obrnete na zaposlene v knjižnici na telefon 04 511 25 00. Z veseljem vam bomo pomagali!