PAKETNIK – prevzem knjižničnega gradiva tudi izven delovnega časa knjižnice

Predlanik Splet

Odslej lahko prevzamete naročeno gradivo 24 ur na dan in vseh 7 dni v tednu!

V Knjižnici Ivana Tavčarja v Škofji Loki je sedaj na voljo nova storitev. Paketnik z devetimi predali, postavljen pred glavnim vhodom v knjižnico,  vam bo omogočil brezstični prevzem knjižničnega gradiva tudi izven našega delovnega časa, 24 ur na dan in vse dni v tednu.

Če želite uporabiti to možnost, gradivo rezervirajte v COBISS ali mCOBISS in izberite prevzemno mesto ”paketnik”. Ko bo gradivo pripravljeno, boste na vašo mobilno telefonsko številko prejeli SMS obvestilo in digitalno zvočno kodo za odpiranje vratc paketnika.

Uporaba nove storitve je enostavna. Podrobna navodila so na voljo TUKAJ , lahko pa si pogledate tudi spodnji film s prikazom naročanja in prevzema. Za pomoč  se lahko obrnete na zaposlene v knjižnici  na telefon 04 511 25 00. Z veseljem vam bomo pomagali!