Ločani berejo: JAKA STRAJNAR

Strajnar
Ločan Jaka Strajnar je akademski glasbenik tolkalec in profesor tolkal. Po Sloveniji in tujini vodi številne delavnice, seminarje in team buildinge. V Škofji Loki vodi svojo šolo bobnov in cajona. Je avtor številnih strokovnih knjig, priročnikov in e-knjig, ki so izdane tudi v nemščini in angleščini.
.
Tole je izbor knjig, ki jih Jaka priporoča v branje:
Gerald Durrell: MOJA DRUŽINA IN DRUGE ŽIVALI
Guy Delisle: PYONGYANG
.
Elena Ferrante: Neapeljski cikelj (vse štiri knjige)
.
Žiga Valetič: 80ta: desetletje mladih (čudovite zgodbe slovenskega pop-rocka)
.
Matjaž Zupan idr.: JADRANJE NA DESKI (večna knjiga za vse, ki jih zanima jadranje na deski)
.
Bralno akcijo Ločani berejo pripravlja Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka v sodelovanju s Kulturnim društvom Grable. Dvakrat na mesec bomo na družabnih omrežjih Knjižnice in Grable, društvo za kreativno grabljenje sveta objavljali bralna priporočila Ločanov. Zdi se nam pomembno, da se pogovarjamo o branju in izmenjujemo naslove, za katerimi se skrivajo zanimive zgodbe. Globoko verjamemo, da so tudi knjige tiste, ki ustvarjajo zanimive ljudi. Berite z nami!