Obrazi slovenskih pokrajin: DARKO ĐURIĆ

ObraziDARKO

Kdo so obrazi slovenskih pokrajin? Kako so odraščali, kako živijo in kakšne so njihove želje za prihodnost?

Z izbranimi gosti, ki so se v družbi uveljavili s svojim delom, karizmo in avtoriteto na svojem področju, se bo pogovarjal gostitelj Vid Sodnik.

Darko Đurić je znan kot vrhunski športnik in svetovni prvak v plavanju. Kot invalid je s svojim optimizmom in trdim delom postal simbol uspeha, zgled in navdih celotni družbi.

Sklop pogovorov Obrazi slovenksih pokrajin poteka v sodelovanju z gorenjskimi splošnimi knjižnicami in spletnim leksikonom Obrazi slovenskih pokrajin. V projektu sodelujemo: Mestna knjižnica Kranj, Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka, Knjižnica A. T. Linharta Radovljica, Knjižnica dr. Toneta Pretnarja Tržič, Občinska knjižnica Jesenice.

Posnetek pogovora si lahko ogledate na spodnji povezavi.