Pravljične rokodelnice odslej v vseh gorenjskih knjižnicah

Pravljicne Rokodelnice

Pravljične rokodelnice, ustvarjalni kotički, kjer starši in otroci skupaj prebirate knjige in ustvarjate, so otrokom v naši knjižnici že domače, saj jih pripravljamo že tretje leto. Ko nam jo je zagodla korona, smo jih prilagodili tako, da smo material in navodila dali v kuverte, ki jih otroci skupaj z tematskimi knjigami lahko odnesejo domov.

Ker pa se dobre ideje rade širijo, so se nam pridružile vse gorenjske splošne knjižnice. Letos smo združili moči in vam pripravili vsak mesec novo rokodelnico in nov bralni izziv. V oktobru bomo izdelovali knjižne kazalke in prebirali pravljice o knjigah in knjižnih dogodivščinah.

Vabimo vas, da  kotičke poiščete v svoji knjižnici. Želimo vam prijetno druženje ob knjigi in ustvarjanju knjižnih kazalk.