Ločani berejo: MIRA ŠUBIC

Mira Subic
Ločanka Mira Šubic je že vrsto let cvetličarka  v Cvetličarni Flora na Kapucinskem trgu. Cvetličarsko delo ima rada, ker je izjemno ustvarjalno in vsak dan prinese kakšen nov izziv. Morda niste vedeli, da je Mira po izobrazbi sicer bibliotekarka📚.
Mira zase pravi, da ima rada dobre knjige, navihane pse, samosvoje mačke, vse, kar je povezano z morjem, zanimive pogovore s prijatelji in filme, ki je ne pustijo ravnodušne.
Tole je njen izbor knjig, ki jih priporoča v branje:
Saramago, J.: ESEJ O SLEPOTI
Gibran, K.: ZLOMLJENA KRILA
Bach, R.: JONATHAN LIVINGSTON GALEB
Cogan, P.: STARA PAJKOVKA
Moragan, M.: IMENOVALI SO JO DVOJE SRC
Klein, N: NO LOGO in DOKTRINA ŠOKA
PARTNERSKI ODNOS V OČEH PSIHOTERAPEVTA
.
Bralno akcijo Ločani berejo pripravlja Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka v sodelovanju s Kulturnim društvom Grable. Dvakrat na mesec bomo na družabnih omrežjih Knjižnice in Grable, društvo za kreativno grabljenje sveta objavljali bralna priporočila Ločanov. Zdi se nam pomembno, da se pogovarjamo o branju in izmenjujemo naslove, za katerimi se skrivajo zanimive zgodbe. Globoko verjamemo, da so tudi knjige tiste, ki ustvarjajo zanimive ljudi. Berite z nami!