Paketnik v Krajevni knjižnici Železniki

Image

Novo! Prevzem naročenega gradiva 24 ur na dan in vse dni v tednu tudi v Krajevni knjižnici Železniki!

Krajevna knjižnica Železniki ponuja novo možnost prevzema naročenega gradiva. Paketnik z dvema predaloma, ki je postavljen pred glavnim vhodom v knjižnico vam omogoča prevzem knjižničnega gradiva tudi izven delovnega časa, 24 ur na dan in vse dni v tednu.

Če želite uporabiti to storitev, nas morate o tem obvestiti preko elektronske pošte zelezniki@knjiznica-skofjaloka.si ali po telefonu (04 510 14 90 ali 041 442 075), mi pa vam bomo gradivo shranili v enega izmed predalov in na vaš mobilni telefon poslali sporočilo z navodili za prevzem gradiva. Paketnik boste lahko odprli s pomočjo aplikacije Direct4.me, naložene na vaš telefon, ali pa preko klica na telefonsko številko, zapisano v sms sporočilu.

Uporaba nove storitve je enostavna. Podrobna navodila so na voljo TUKAJ, lahko pa si pogledate tudi spodnji film s prikazom naročanja in prevzema. Za pomoč se lahko obrnete na zaposlene v knjižnici na telefon 04 510 14 90 ali 041 442 075.