Ločani berejo: MONIKA TAVČAR

Monika Tavcar
Ločanka Monika Tavčar je novinarka in znan televizijski obraz oddaje Dobro jutro na TV Slovenija. Prepoznaven je tudi njen radijski glas, več let je delala kot radijska voditeljica na lokalnem Radio Sora, pa tudi na Radiu 1. Monika je velikokrat tudi v vlogi voditeljice prireditev, Ločani jo poznajo po tem, da je vedno dobre volje. Med drugim tudi rada poseže po dobri knjigi. Še toliko bolj, če so med pisci njeni prijatelji ali znanci.
.
Tole je njen izbor knjig, ki so jo navdušile in vam jih priporoča v branje:
Kawaguchi: Preden se kava ohladi
Lisa Taddeo: Tri ženske
Neža Maurer: V pesmih je moje življenje
Žiga X Gombač: NK Svoboda
Jernej Dirnbek – Dimek: Tramp
Matej Mijatović: Festival
.
Bralno akcijo Ločani berejo pripravlja Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka v sodelovanju s Kulturnim društvom Grable. Dvakrat na mesec bomo na družabnih omrežjih Knjižnice in Grable, društvo za kreativno grabljenje sveta objavljali bralna priporočila Ločanov. Zdi se nam pomembno, da se pogovarjamo o branju in izmenjujemo naslove, za katerimi se skrivajo zanimive zgodbe. Globoko verjamemo, da so tudi knjige tiste, ki ustvarjajo zanimive ljudi. Berite z nami!