Paketnika tudi v Krajevnih knjižnicah Gorenja vas in Žiri

Paketniki ZIGV

Novo! Prevzem naročenega gradiva 24 ur na dan in vse dni v tednu tudi v Krajevnih knjižnicah Gorenja vas in Žiri!

Krajevni knjižnici Gorenja vas in Žiri od sedaj ponujata novo možnost prevzema naročenega gradiva. Paketnika s štirimi predali, ki sta postavljena pred glavnima vhodoma,  vam omogočata prevzem knjižničnega gradiva tudi izven delovnega časa, 24 ur na dan in vse dni v tednu.

Če želite uporabiti to storitev, nas morate o tem obvestiti po elektronski pošti ali telefonu:

Krajevna knjižnica Gorenja vas:

email: gorenjavas@knjiznica-skofjaloka.si, tel.: 04 510 71 00, 041 442 095

Krajevna knjižnica Žiri:

email: ziri@knjiznica-skofjaloka.si, tel.: 04 510 56 20, 031 305 687

.

Gradivo vam bomo shranili v enega izmed predalov in na vaš mobilni telefon poslali sporočilo z navodili za prevzem gradiva. Paketnik boste lahko odprli s pomočjo aplikacije Direct4.me, naložene na vaš telefon, ali pa preko klica na telefonsko številko, zapisano v sms sporočilu.

Uporaba nove storitve je enostavna. Podrobna navodila so na voljo TUKAJ, lahko pa si pogledate tudi spodnji film s prikazom naročanja in prevzema. Za pomoč se lahko obrnete tudi na zaposlene v knjižnici.