Inovativno na pot podjetništva 2022

Inov

Vabimo vas na osemdnevno delavnico, ki jo pripravlja RAZVOJNA AGENCIJA SORA d.o.o. za vse, ki si želite spoznati poti do podjetništva, tako podjetjem kot tistim, ki o podjetništvu šele razmišljajo.

Na delavnici bodo predstavljena različna področja delovanja podjetja, področja, ki jih mora poznati prav vsakdo preden vstopi na samostojno podjetniško pot.

Z omenjenimi področji morajo biti seznanjena tudi vsa že delujoča podjetja.

Delavnica se bo izvajala 2 – krat na teden v mesecu septembru in oktobru 2022, od 17.00 ure do 20.00 ure, na Upravni enoti v Škofji Loki (v primeru zaostrenih razmer poveznih s COVID – 19 pa na on – line način).

Začnemo 27. septembra 2022.

Podrobnejše informacije o delavnici najdete tukaj.

V Knjižnici smo lani že pripravili predstavitev knjige (Z)NAJDI SE V PODJETNIŠTVU, avtorja podjetnika in računovodje Roberta Dvorška. Predstavitev knjige si lahko ogledate na YouTube kanalu naše Knjižnice ali si to ali katero drugo knjigo s področja podjetništva izposodite v naši knjižnici.

Tanja Erlah

Trajnostni razvoj: