TA VESELI DAN KULTURE – ZBIRAMO ZGODBE NAKLJUČIJ

Taveselidankulture Nakljucja Blog

Na ta veseli dan kulture vam posredujemo povabilo pisateljice in zbirateljice zgodb, ki opisujejo naključja..

Nasih Sto Nakljucij

Frank Joseph je v knjigi Pomen naključij v vašem življenju zapisal, da ima povprečen človek po dvoje naključij na teden. V njeni knjigi NAŠIH STO NAKLJUČIJ je več kot sto zgodb štiridesetih avtorjev in vse so resnične. S tem, ko so zapisane, so predane v branje in obvarovane pred pozabo. Pisateljica Irena Tršinar je s svojo knjigo mnoge bralce navdušila za opazovanježivljenja s te plati.

Pisateljica nas vabi, naj nam zgodbe ne bodo le prijetno branje, temveč tudi navdih za obujanje spominov in opazovanje življenja.

Naključja se dogajajo slehernemu izmed nas, če le želimo na dogajanja pogledati na ta način.
Če se tudi vi spomnite kakšnega naključja iz vaše preteklosti ali pa vam spomin na naključje
obudijo zgodbe iz knjige, bo z veseljem z vami izmenjala izkušnje.

Zgodbe o naključjih namreč zbira še naprej in poskuša pridobiti avtorje in avtorice, bodisi
pisce ali pripovedovalce, ki želijo svoje resnične pripetljaje deliti z drugimi. Z veseljem bo
odgovorila tudi na morebitna vprašanja.

Dragi bralec!

Naj zgodbe iz te knjige ne bodo le prijetno branje, temveč tudi navdih za obujanje spominovin opazovanja življenja. Zgodbe o naključjih zbiram še naprej. Bodite tudi vi pisec ali pripovedovalec, ki si želi svojo zgodbo deliti z drugimi in jo obvarovati pred pozabo.

Vabljeni in hvala vnaprej,

Irena Tršinar,