JABOLKO NAVDIHA

Jabolkonavdiha

Foto: Žiga Živulovič jr./Bobo

Veseli in ponosni sporočamo, da smo v Združenje splošnih knjižnic (ZSK), v katerem sodelujemo, prejeli obvestilo Urada predsednika RS Boruta Pahorja o njegovi odločitvi, da Združenju splošnih knjižnic podeli posebno priznanje, Jabolko navdiha, za spodbujanje bralne kulture na Slovenskem..

Predstavniki ZSK bodo za vse nas Jabolko navdiha iz rok predsednika Boruta Pahorja prejeli v četrtek, 15. decembra 2022, ob 10. uri v Veliki dvorani Predsedniške palače. Predsednica ZSK Vesna Horžen iskreno in iz srca verjame, da Jabolko navdiha prihaja med prave ljudi in se tega priznanja resnično veseli. Poleg Združenja splošnih knjižnic Jabolko navdiha prejmejo še mag. Marijana Kolenko (predsednica Društva Rastoča knjiga), Manca Perko (generalna sekretarka Bralne značke) in Tina Popovič (ustanoviteljica projekta Knjižnica pod krošnjami)..

Čestitke vsem nam in srečno na naših bralnih poteh!