TEDEN PISANJA Z ROKO – vabilo k sodelovanju

Radi Pisemo

»Z roko napisane črke so najboljša tehnika za učenje branja.«

Že drugo leto sodelujemo z Društvom Radi pišemo z roko, ki že 8. leto zapored pripravlja teden pisanja z roko. Tokrat bo teden pisanja z roko potekal od 23. do 27. januarja 2023, že zdaj pa v knjižnici zbiramo vaše z roko napisane prispevke.

Lani smo sodelovali pri tem projektu v Krajevni knjižnici Žiri, letos pa želimo spodbuditi k pisanju vse obiskovalce in uporabnike storitev naše knjižnice.

Teden Pisanja

Spodbujamo vas, da nam na v ta namen pripravljen list papirja, ki ga dobite v knjižnici ali na tem mestu (predloga1,  predloga2predloga3predloga4), zapišete kakšno lepo misel, lahko nekaj stavkov iz knjige, ki vam je bila všeč ali pa nam preprosto napišete voščilo za novo leto. Vse vaše z roko popisane liste zbiramo do 15. januarja 2023 pri izposojevalnem pultu knjižnice. Zbrane prispevke bomo dali na ogled na razstavi.

Več o Društvu Radi pišemo z roko ali o aktivnostih tedna pisanja z roko si lahko preberete na njihovi spletni strani.