TEDEN PISANJA Z ROKO – razstava prispevkov

TPRrazstava Prispevkov1

V tednu od 23. do 27. januarja 2023 poteka že 8. teden pisanja z roko po vrsti.

Pripravlja ga Društvo Radi pišemo z roko, letos pa pri organizaciji in izvedbi dogodkov sodeluje preko 300 ustanov, ki vključujejo okoli 55.000 ljudi.

Drugič zapored je med sodelujočimi tudi Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka, ki je lani v stik z organizatorji stopila v Krajevni knjižnici Žiri.

V Škofji Loki in Žireh si lahko ogledate razstavo prispevkov, ki ste nam jih oddali v času zbiranja.

V tednu pisanja z roko vas še vedno vabimo, da kaj napišete z roko. Svoje prispevke lahko oddate v knjižnici, kjer jih bo ves čas do konca razstave mogoče tudi napisati, sproti pa jih bomo dodajali tudi v spletno razstavo.

NI RAZSTAVE BREZ VAŠE ČUDOVITE PISAVE.

Več o Društvu Radi pišemo z roko ali o aktivnostih tedna pisanja z roko si lahko preberete na njihovi spletni strani.