Izložbe domišljije

Tudi Letos
Izložbe domišljije, prodajne razstave umetnikov in rokodelcev, odpiramo v soboto 25. 11. 2023 ob 9h! Vabljeni k odgovornemu nakupovanju vse do 31. 12. 2023.

V mestnem jedru Škofje Loke lahko na kar 16 različnih lokacijah najdete izdelke lokalnih rokodelcev, umetnikov in ustvarjalcev. Z vsakim nakupom podpirate ustvarjalce in njihove ustvarjalne zgodbe.

Tudi letos Izložbe domišljije koordinira Rokodelski center DUO Škofja Loka (Razvojna agencija Sora). Za njihovo prepoznavno podobo skrbi oblikovalka Ana Bassin, za vsakoletno posebno okrasitev fasad sodelujočih organizacij pa akademski kipar Matej Bizovičar.

Sodelujemo:

Knjiznica Kvadrat
Jurjevic Portret

Nuša Jurjevič  je ilustratorka in pedagoginja, ki se poleg ilustriranja ukvarja z vlogo ilustracije v pedagoškem kontekstu, pomenom poglobljenega raziskovalnega procesa in integracijo umetnosti v izobraževanje.  Na razstavi se predstavlja z avtorsko interpretacijo zmajev, za katero je prejela nagrado Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani.

Obiščite tudi:

Rokodelski Center DUO Skofja Loka