Bralnica bo letos postregla s pestrim programom in nas spremljala vse poletje. Vrt bo odprt vsak dan, razen ob ponedeljkih, od 17.00 do 20.00.
Torki, srede in četrtki bodo obarvani z zanimivim programom in delavnicami, ostale dneve pa bo prostor namenjen branju na prostem in uživanju s knjigo v roki.
Ob torkih nas čaka bogat spremljevalni program, ki ga bodo odprli Počeni škafi, ansambel, ki se se je kalil ob neworlinških zvokih in bo s svojo radoživostjo pospremil poletje na novo pot.
Srede bodo posvečene delavnicam kreativnega pisanja Zapiš, ki jih pripravlja Kulturno društvo Grable. Vodila jih bosta pisateljica Selma Skenderović in pesnik Pino Pograjc. Gre za dva mlada, a uveljavljena ustvarjalca.
Ob četrtkih se boste lahko pridružili drugim vrstam delavnic in mojstrili svoje veščine in iskali navdihe v petju uspavank, modeliranju in pripovedovanju. Na vse delavnico so obvezne prijave. Ne pozabimo pa, da bo vrt takrat, ko na njem ne bo potekal program, namenjen druženju in branju knjig iz Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka.
Vabimo vas, da čim večkrat zavijete k nam, se prepustite domišljiji v poletnih trenutkih s knjigo v roki, na “dekci”, s pogledom na čudovite hribe in širjave našega mesta.
