Odprtje Krajevne knjižnice Trata

Krajevna knjižnica Trata je  s 5. 10. odprla vrata za uporabnike v novih prostorih v isti stavbi. Vhod  je iz pritličja na vzhodni strani objekta. Odprti bomo po ustaljenem urniku, ob ponedeljkih in sredah od 14.00 do 19.00, v petkih od 10.00 do 15.00.

Foto: Andrej Tarfila

Prelistajte brošuro o obnovi in nastanku novih prostorov knjižnice.

Ilustrarorka in oblikovalka Nina Drol je mladim bralcem za odskočnico v svet branja napisala in narisala Brati na Trati.

Novi prostori pomenijo tudi nove priložnosti za začetek dejavnosti, ki bo povezala krajevno prebivalstvo s kulturnimi in izobraževalnimi vsebinami. S klikom na naslov vam jih podrobneje predstavljamo:

Knjižnica mene briga

Mladinski bralni klub

Bralni krožek Knjigosnedke

Skupina za glasno branje

Zaradi trenutnega stanja v zvezi s širjenjem koronavirusa so do nadaljnjega ODPOVEDANI VSI DOGODKI.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi. Ko bo možno, se bomo spet družili na urah pravljic, delavnicah in v bralnih klubih in na drugih srečanjih.

Kolektiv Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka