Odprtje Krajevne knjižnice Trata

Trata Okt 20 6

Krajevna knjižnica Trata je  s 5. 10. odprla vrata za uporabnike v novih prostorih v isti stavbi. Vhod  je iz pritličja na vzhodni strani objekta. Odprti bomo po ustaljenem urniku, ob ponedeljkih in sredah od 14.00 do 19.00, v petkih od 10.00 do 15.00.

Foto: Andrej Tarfila

Oglejte si brošuro o obnovi in nastanku novih prostorov knjižnice.

Ilustrarorka in oblikovalka Nina Drol je mladim bralcem za odskočnico v svet branja napisala in narisala Brati na Trati.

Novi prostori pomenijo tudi nove priložnosti za začetek dejavnosti, ki bo povezala krajevno prebivalstvo s kulturnimi in izobraževalnimi vsebinami. S klikom na naslov vam jih podrobneje predstavljamo:

Knjižnica mene briga

Mladinski bralni klub

Bralni krožek Knjigosnedke

Skupina za glasno branje

Zaradi trenutnega stanja v zvezi s širjenjem koronavirusa so do nadaljnjega dogodki odpovedani. Nekateri pa so se preselili na splet. Preverite tukaj.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi. Ko bo možno, se bomo spet družili na urah pravljic, delavnicah, v bralnih klubih in na drugih srečanjih.

Kolektiv Knjižnice Ivana Tavčarja Škofja Loka